Πειρ και Μανία  

 

   

Αναβάσεις  

   

Πολιτιστική διαδρομή  

   
   

Απουσία μαθητών με ειδικό λόγο

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,

Σύμφωνα με την πρόσφατη ανακοίνωση του ΥΠΑΙΘ θα υπάρχει δυνατότητα  μη προσμετρώμενης απουσίας για μαθητές που έχουν ειδικό λόγο (βάσει δήλωσης γονέα/κηδεμόνα περί ύπαρξης ατόμου ευπαθούς ομάδας στο σπίτι, όπως έχει οριστεί από την Επιτροπή, ή περίπτωση ατόμου που νοσεί).

Σε περίπτωση που ανήκετε σε μία από τις δύο παραπάνω περιπτώσεις, παρακαλούμε να υποβάλετε ηλεκτρονική υπεύθυνη δήλωση (επισυνάπτονται έντυπα και για τις δύο περιπτώσεις) και να την αποστείλετε στο ηλεκτρονικό μας ταχυδρομείο This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.έως και την Πέμπτη 14/5 στις 10:00 το πρωί.

Υπόδειγμα_1           Υπόδειγμα_2

Μπορείτε να τυπώσετε την υπεύθυνη δήλωση ή να συμπληρώσετε μία δικιά σας. Στη συνέχεια "σκανάρετε" ή φωτογραφήστε τη δήλωση (να είναι ευδιάκριτα τα στοιχεία) και στείλτε την στο mail του σχολείου.

Ενημέρωση σχετικά με την εισαγωγή μαθητών/τριών στα Πειραματικά και στα Πρότυπα Σχολεία για το σχολ. έτος 2020-2021

Σας ενημερώνουμε ότι το Γυμνάσιό μας έχει προταθεί να γίνει Πρότυπο μετά την ψήφιση του νομοσχεδίου.
Εάν το νομοσχέδιο ψηφισθεί μέχρι το τέλος αυτής της σχολικής χρονιάς, τότε η εισαγωγή των μαθητών/τριών στο σχολείο μας θα γίνει με εξετάσεις. Διαφορετικά, θα γίνει κλήρωση.
Παρακαλούμε να διαβάσετε προσεκτικά το έγγραφο.

ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΤΗΛΕΜΑΘΗΜΑΤΩΝ: 11-15/05/2020

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ_11-15/05/2020

ΤΜΗΜΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 11/05/2020

ΤΡΙΤΗ 12/05/2020

ΤΕΤΑΡΤΗ 13/05/2020

ΠΕΜΠΤΗ 14/05/2020

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/05/2020

Α1

11:00-11:45 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΑΡΚΑΚΗ

10:00-10:45 ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΣΠΡΑΚΗ

09:00-09:45 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ

09:00-09:45 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ

09:00-09:45 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ

10:00-10:45 ΦΥΣΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

10:00-10:45 ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΜΑΡΑΚΗ

10:00-10:45 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ

11:00-11:45 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΜΠΑΚΟΥ

11:00-11:45 ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ

11:00-11:45 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ

11:00-11:45 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΠΙΤΕΡΟΥ

Α2

 

09:00-09:45 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ

09:00-09:45 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ

09:00-09:45 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΑΡΚΑΚΗ

09:00-09:45 ΓΑΛΛΙΚΑ ΒΑΚΙΡΤΖΙΑΝ

10:00-10:45 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΜΠΑΚΟΥ

10:00-10:45 ΑΡΧΑΙΑ ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ

10:00-10:45 ΦΥΣΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

10:00-10:45 ΓΛΩΣΣΑ ΜΑΡΑΚΗ

11:00-11:45 ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΣΠΡΑΚΗ

11:00-11:45 ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ

11:00-11:45 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ

11:00-11:45 ΑΡΧΑΙΑ ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ

Α3

 

09:00-09:45 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ

09:00-09:45 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ

09:00-09:45 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ

09:00-09:45 ΓΑΛΛΙΚΑ ΒΑΚΙΡΤΖΙΑΝ/

09:00-09:45 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΠΙΤΕΡΟΥ

10:00-10:45 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΑΡΚΑΚΗ

10:00-10:45 ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΣΠΡΑΚΗ

10:00-10:45 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ

10:00-10:45 ΦΥΣΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

11:00-11:45 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΜΠΑΚΟΥ

11:00-11:45 ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ

11:00-11:45 ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΜΑΡΑΚΗ

 

Β1

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

09:00-09:45 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

09:00-09:45 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ

09:00-09:45 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΜΠΑΚΟΥ

09:00-09:45 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΖΕΡΒΑΚΗ

10:00-10:45 ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΤΕΡΟΥ

10:00-10:45 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΠΙΤΕΡΟΥ

10:00-10:45 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

10:45-11:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ

11:00-11:45 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΑΡΚΑΚΗ

11:00-11:45 ΑΡΧΑΙΑ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ

11:00-11:45 ΓΛΩΣΣΑ ΜΑΡΑΚΗ

Β2

11:00-11:45 ΓΛΩΣΣΑ ΑΣΠΡΑΚΗ

09:00-09:45 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

09:00-09:45 ΓΑΛΛΙΚΑ ΒΑΚΙΡΤΖΙΑΝ

09:00-09:45 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ

09:00-09:45 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΖΕΡΒΑΚΗ

10:00-10:45 ΑΡΧΑΙΑ ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ

10:00-10:45 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

10:00-10:45 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΑΡΚΑΚΗ

10:00-10:45 ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΣΠΡΑΚΗ

11:00-11:45 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΠΑΝΙΕΡΑΚΗ

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

11:00-11:45 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΜΠΑΚΟΥ

11:00-11:45 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

Β3

 

09:00-09:45 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

09:00-09:45 ΓΑΛΛΙΚΑ ΒΑΚΙΡΤΖΙΑΝ

09:00-09:45 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΜΠΑΚΟΥ

09:00-09:45 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΖΕΡΒΑΚΗ

10:00-10:45 ΑΡΧΑΙΑ ΜΑΡΑΚΗ

10:00-10:45 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΠΑΝΙΕΡΑΚΗ

10:00-10:45 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ

10:00-10:45 ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΣΠΡΑΚΗ

11:00-11:45 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΠΙΤΕΡΟΥ

11:00-11:45 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΑΡΚΑΚΗ

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Γ1

11:00-11:45 ΑΡΧΑΙΑ ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ

09:00-09:45 ΓΑΛΛΙΚΑ ΒΑΚΙΡΖΙΑΝ

09:00-09:45 ΧΗΜΕΙΑ ΜΠΑΚΟΥ

09:00-09:45 ΓΑΛΛΙΚΑ ΒΑΚΙΡΤΖΙΑΝ

09:00-09:45 ΦΥΣΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

10:00-10:45 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

10:00-10:45 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΡΑΜΠΕΛΗΣ

10:00-10:45 ΑΡΧΑΙΑ ΜΤΦ ΠΑΝΙΕΡΑΚΗ

10:00-10:45 ΑΡΧΑΙΑ ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

11:00-11:45 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΑΣΠΡΑΚΗ

11:00-11:45 ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ

11:00-11:45 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΑΡΚΑΚΗ

Γ2

11:00-11:45 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΡΑΜΠΕΛΗΣ

09:00-09:45 ΓΑΛΛΙΚΑ ΒΑΚΙΡΤΖΙΑΝ

09:00-09:45 ΧΗΜΕΙΑ ΜΠΑΚΟΥ

09:00-09:45 ΓΑΛΛΙΚΑ ΒΑΚΙΡΤΖΙΑΝ

09:00-09:45 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΡΑΜΠΕΛΗΣ

10:00-10:45 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

11:00-11:45 ΑΡΧΑΙΑ ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ

10:00-10:45 ΦΥΣΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

10:00-10:45 ΑΡΧΑΙΑ ΜΤΦ ΠΑΝΙΕΡΑΚΗ

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

11:00-11:45 ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΖΕΡΒΑΚΗ

Γ3

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

09:00-09:45 ΓΑΛΛΙΚΑ ΒΑΚΙΡΤΖΙΑΝ

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

09:00-09:45 ΓΑΛΛΙΚΑ ΒΑΚΙΡΤΖΙΑΝ

09:00-09:45 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΡΑΜΠΕΛΗΣ

10:00-10:45 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

10:00-10:45 ΧΗΜΕΙΑ ΜΠΑΚΟΥ

11:00-11:45 ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ

11:00-11:45 ΑΡΧΑΙΑ ΜΤΦ ΠΑΝΙΕΡΑΚΗ

Γ4

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

10:00-10:45 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

10:00-10:45 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΡΑΜΠΕΛΗΣ

09:00-09:45 ΓΛΩΣΣΑ ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ

09:00-09:45 ΦΥΣΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

10:00-10:45 ΧΗΜΕΙΑ ΜΠΑΚΟΥ

11:00-11:45 ΑΡΧΑΙΑ ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ

11:00-11:45 ΑΡΧΑΙΑ ΜΤΦ ΠΑΝΙΕΡΑΚΗ

11:00-11:45 ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΖΕΡΒΑΚΗ

 

ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΤΗΛΕΜΑΘΗΜΑΤΩΝ: 04-08/05/2020

 

ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΤΗΛΕΜΑΘΗΜΑΤΩΝ: 04-08/05/2020

ΤΜΗΜΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 04/05/2020

ΤΡΙΤΗ 05/05/2020

ΤΕΤΑΡΤΗ 06/05/2020

ΠΕΜΠΤΗ 07/05/2020

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08/05/2020

Α1

09:00-09:45 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ

09:00-09:45

09:00-09:45

09:00-09:45 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ

09:00-09:45

 

10:00-10:45 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΜΠΑΚΟΥ

10:00-10:45 ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΣΠΡΑΚΗ

10:00-10:45 ΦΥΣΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

10:00-10:45 ΑΡΧΑΙΑ ΜΑΡΑΚΗ

10:00-10:45 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ

11:00-11:45

11:00-11:45 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΑΡΚΑΚΗ 

11:00-11:45 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΠΑΝΙΕΡΑΚΗ

11:00-11:45 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΖΕΡΒΑΚΗ

Α2

09:00-09:45 ΓEΩΓΡΑΦΙΑ ΜΠΑΚΟΥ

09:00-09:45 ΓΑΛΛΙΚΑ ΒΑΚΙΡΤΖΙΑΝ

09:00-09:45 ΑΡΧΑΙΑ ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ

09:00-09:45 ΓΑΛΛΙΚΑ ΒΑΚΙΡΤΖΙΑΝ

09:00-09:45 ΑΡΧΑΙΑ ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ

10:00-10:45 ΦΥΣΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

10:00-10:45 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ

10:00-10:45 

10:00-10:45

10:00-10:45 

11:00-11:45 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΑΡΚΑΚΗ 

11:00-11:45 ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΣΠΡΑΚΗ

11:00-11:45 ΓΛΩΣΣΑ ΜΑΡΑΚΗ

11:00-11:45 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΠΑΝΙΕΡΑΚΗ

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΖΕΡΒΑΚΗ

Α3

09:00-09:45

09:00-09:45 ΓΑΛΛΙΚΑ ΒΑΚΙΡΤΖΙΑΝ

09:00-09:45 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ

09:00-09:45 ΓΑΛΛΙΚΑ ΒΑΚΙΡΤΖΙΑΝ

09:00-09:45

10:00-10:45 

10:00-10:45 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ

10:00-10:45 ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΣΠΡΑΚΗ

10:00-10:45

10:00-10:45 ΦΥΣΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

11:00-11:45 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΜΠΑΚΟΥ

11:00-11:45 ΓΛΩΣΣΑ ΠΑΝΙΕΡΑΚΗ

11:00-11:45 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΑΡΚΑΚΗ 

11:00-11:45 ΑΡΧΑΙΑ ΜΑΡΑΚΗ

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΖΕΡΒΑΚΗ

Β1

09:00-09:45 

09:00-09:45 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

09:00-09:45 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ

09:00-09:45 ΧΗΜΕΙΑ ΜΠΑΚΟΥ

09:00-09:45 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΖΕΡΒΑΚΗ

10:00-10:45 ΓΛΩΣΣΑ ΜΑΡΑΚΗ

10:00-10:45 ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΤΕΡΟΥ

10:00-10:45 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΑΡΚΑΚΗ 

10:00-10:45 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

10:00-10:45 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΠΙΤΕΡΟΥ

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

11:00-11:45

11:00-11:45 

11:00-11:45

11:00-11:45 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΠΑΝΙΕΡΑΚΗ

Β2

09:00-09:45

09:00-09:45 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

09:00-09:45 ΓΑΛΛΙΚΑ ΒΑΚΙΡΤΖΙΑΝ

09:00-09:45 ΑΡΧΑΙΑ ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ

09:00-09:45 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΖΕΡΒΑΚΗ

10:00-10:45

10:00-10:45

10:00-10:45 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

10:00-10:45 ΧΗΜΕΙΑ ΜΠΑΚΟΥ

10:00-10:45 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΑΡΚΑΚΗ 

11:00-11:45 ΓΛΩΣΣΑ ΑΣΠΡΑΚΗ

11:00-11:45 ΑΡΧΑΙΑ ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ

11:00-11:45 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ 

11:00-11:45 ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΣΠΡΑΚΗ

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Β3

09:00-09:45

09:00-09:45 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

09:00-09:45 ΓΑΛΛΙΚΑ ΒΑΚΙΡΤΖΙΑΝ

09:00-09:45

09:00-09:45 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΖΕΡΒΑΚΗ

10:00-10:45 ΓΛΩΣΣΑ ΠΑΝΙΕΡΑΚΗ

10:00-10:45

10:00-10:45 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ

10:00-10:45 ΧΗΜΕΙΑ ΜΠΑΚΟΥ

10:00-10:45 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

11:00-11:45 ΑΡΧΑΙΑ ΜΑΡΑΚΗ

11:00-11:45

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

11:00-11:45 ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΣΠΡΑΚΗ

11:00-11:45 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΑΡΚΑΚΗ 

Γ1

09:00-09:45 ΓΑΛΛΙΚΑ ΒΑΚΙΡΤΖΙΑΝ

09:00-09:45 ΧΗΜΕΙΑ ΜΠΑΚΟΥ

09:00-09:45 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΑΡΚΑΚΗ 

09:00-09:45 ΦΥΣΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

09:00-09:45 ΦΥΣΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

10:00-10:45 

10:00-10:45 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

10:00-10:45 ΑΡΧΑΙΑ ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ

10:00-10:45 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΡΑΜΠΕΛΗΣ

10:00-10:45 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΖΕΡΒΑΚΗ

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

11:00-11:45

11:00-11:45 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΑΣΠΡΑΚΗ

11:00-11:45 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ

11:00-11:45 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ

Γ2

09:00-09:45 ΓΑΛΛΙΚΑ ΒΑΚΙΡΤΖΙΑΝ

09:00-09:45 ΧΗΜΕΙΑ ΜΠΑΚΟΥ

09:00-09:45 ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΟΥΡΑΜΠΕΛΗΣ

09:00-09:45 ΦΥΣΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

09:00-09:45 ΦΥΣΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

10:00-10:45

10:00-10:45 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

10:00-10:45 ΓΛΩΣΣΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ

10:00-10:45 ΑΡΧΑΙΑ ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ

10:00-10:45 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΖΕΡΒΑΚΗ

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

11:00-11:45

11:00-11:45

11:00-11:45 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ

11:00-11:45 ΑΡΧΑΙΑ ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ

Γ3

09:00-09:45 : ΓΑΛΛΙΚΑ ΒΑΚΙΡΤΖΙΑΝ

09:00-09:45

09:00-09:45 ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΟΥΡΑΜΠΕΛΗΣ

09:00-09:45 ΦΥΣΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

09:00-09:45 ΦΥΣΙΚΗΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

10:00-10:45

10:00-10:45 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

10:00-10:45 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΡΑΜΠΕΛΗΣ

10:00-10:45 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΡΑΜΠΕΛΗΣ

10:00-10:45 ΑΡΧΑΙΑ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

11:00-11:45 ΧΗΜΕΙΑ ΜΠΑΚΟΥ

11:00-11:45

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΖΕΡΒΑΚΗ

11:00-11:45 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ

Γ4

09:00-09:45

09:00-09:45

09:00-09:45 ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΟΥΡΑΜΠΕΛΗΣ

09:00-09:45 ΦΥΣΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

09:00-09:45 ΦΥΣΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

10:00-10:45

10:00-10:45 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

10:00-10:45 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΡΑΜΠΕΛΗΣ

10:00-10:45 

10:00-10:45 ΓΛΩΣΣΑ ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ

11:00-11:45 ΧΗΜΕΙΑ ΜΠΑΚΟΥ

11:00-11:45 ΑΡΧΑΙΑ ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ

11:00-11:45 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΖΕΡΒΑΚΗ

11:00-11:45 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ


 

   

Αρχειοθήκη  

open all | close all

   

Φωτογραφικό Υλικό  

   

Το σχολείο στο Facebook  

   
© 2012 Υλοποίηση & Σχεδίαση Μιχαήλ Ε. Ανδρεαδάκης - andream@sch.gr Καθηγητής Πληροφορικής.

Φόρμα Εισόδου(Login)