Απουσία μαθητών με ειδικό λόγο

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,

Σύμφωνα με την πρόσφατη ανακοίνωση του ΥΠΑΙΘ θα υπάρχει δυνατότητα  μη προσμετρώμενης απουσίας για μαθητές που έχουν ειδικό λόγο (βάσει δήλωσης γονέα/κηδεμόνα περί ύπαρξης ατόμου ευπαθούς ομάδας στο σπίτι, όπως έχει οριστεί από την Επιτροπή, ή περίπτωση ατόμου που νοσεί).

Σε περίπτωση που ανήκετε σε μία από τις δύο παραπάνω περιπτώσεις, παρακαλούμε να υποβάλετε ηλεκτρονική υπεύθυνη δήλωση (επισυνάπτονται έντυπα και για τις δύο περιπτώσεις) και να την αποστείλετε στο ηλεκτρονικό μας ταχυδρομείο This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.έως και την Πέμπτη 14/5 στις 10:00 το πρωί.

Υπόδειγμα_1           Υπόδειγμα_2

Μπορείτε να τυπώσετε την υπεύθυνη δήλωση ή να συμπληρώσετε μία δικιά σας. Στη συνέχεια "σκανάρετε" ή φωτογραφήστε τη δήλωση (να είναι ευδιάκριτα τα στοιχεία) και στείλτε την στο mail του σχολείου.

© 2012 Υλοποίηση & Σχεδίαση Μιχαήλ Ε. Ανδρεαδάκης - andream@sch.gr Καθηγητής Πληροφορικής.