Ανάθεση της εκδρομής της Γ' τάξης στη Ζάκυνθο, του ΠΠΓΗ, σε ταξιδιωτικό πρακτορείο.

Σύμφωνα με την Υ.Α. 129287/Γ2/10-11-2011 (Φ.Ε.Κ. 2769, τ.Β΄/2-12-2011), ανακοινώνεται ότι στο Πρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Ηρακλείου κατόπιν της σχετικής προκήρυξης, έγινε η αξιολόγηση των προσφορών από την επιτροπή, η οποία σύμφωνα με την πράξη 11/17-2-2015, ανάθεσε τη διοργάνωση της εκδρομής της Γ΄ τάξης στη Πελοπόννησο και Ζάκυνθο, στο ταξιδιωτικό πρακτορείο Vai travel κρίνοντας την προσφορά του τελευταίου ως:

• απόλυτα σύμφωνη με τις προϋποθέσεις της σχετικής πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος, και
  • την πλέον συμφέρουσα οικονομικά σε σχέση με τις παρεχόμενες υπηρεσίες.

Συνολικά κατατέθηκαν στη διεύθυνση του σχολείου κλειστές προσφορές από 3 ταξιδιωτικά γραφεία:

Προσφορές Γραφείων

(κλίκ για να τις κατεβάσετε)

LANDMARKS TAILOR-MADE TRAVEL

Vai travel

MELINI Travel

Επιλέχθηκε η προσφορά με μετακίνηση με Μινωϊκές γραμμές και διαμονή στα ξενοδοχεία Palatino με ημιδιατροφή στη Ζάκυνθο και ΑMALIA στο Ναύπλιο.
     Υπενθυμίζεται ότι, βάσει της παραγράφου 2 του άρθρου 14 της προαναφερθείσας Υ.Α., η προθεσμία για πιθανές ενστάσεις λήγει την 20/02/2015 και ώρα 12:00, οπότε και θα πρέπει να έχουν υποβληθεί στο γραφείο της Διεύθυνσης του σχολείου.

Σπηλιωτάκης Ευάγγελος

Δείτε το επίσημο έγγραφο ΕΔΩ.