ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2014 - 2015

Το ΕΠΕΣ του Πρότυπου Πειραματικού Γυμνασίου Ηρακλείου ανακοινώνει τη σειρά κατάταξης μαθητών για τις 96 θέσεις που έχουμε προκηρύξει.

Σας ενημερώνουμε ότι:

1. Δεν υπάρχουν ισοψηφίσαντες μαθητές για την 96η θέση.
  2. Όσοι έχουν σειρά κατάταξης 1 έως και 96 παρακαλούνται να προσκομίσουν βεβαίωση εγγραφής από το Γυμνάσιο του τόπου κατοικίας τους από 1 έως 10 Σεπτεμβρίου 2014.
  3. Οι κενές θέσεις που τυχόν προκύψουν θα καλυφθούν από τους επόμενους κατά σειρά επιτυχίας μαθητές με νεώτερη ειδοποίησή μας.
  4. Μπορείτε να ενημερωθείτε ατομικά για την αναλυτική βαθμολογία των παιδιών σας από την ηλεκτρονική εφαρμογή http://apps.athena.net.gr/pps από σήμερα 3/7/2014 μετά τις 6.00 το απόγευμα ή να επικοινωνήσετε με το σχολείο τηλεφωνικά στο 2810 260663 από αύριο Παρασκευή 4/7/2014.

Μπορείτε να μεταφορτώσετε την σειρά κατάταξης των μαθητών εδώ