Ανάθεση εκδρομής στην Αθήνα

ΑΝΑΘΕΣΗ ΤΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΜΟΥΣΙΚΗΣ   ΤΟΥ ΠΡΟΤΥΠΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  ΣE ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σύμφωνα με την Υ.Α. 129287/Γ2/10-11-2011 (Φ.Ε.Κ. 2769, τ.Β΄/2-12-2011), ανακοινώνεται ότι στο Πρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Ηρακλείου κατόπιν της σχετικής προκήρυξης, έγινε η αξιολόγηση των προσφορών από την επιτροπή,η οποία σύμφωνα με την πράξη 10/28-02-2014, ανάθεσε τη διοργάνωση της εκδρομής του Ομίλου Μουσικής στην Αθήνα, στο ταξιδιωτικό πρακτορείο LANDMARKS TAILOR-MADE TRAVELκρίνοντας την προσφορά του τελευταίου ως:

o   απόλυτα σύμφωνη με τις προϋποθέσεις της σχετικής πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος, και

o   την πλέον συμφέρουσα οικονομικά σε σχέση με τις παρεχόμενες υπηρεσίες.

Συνολικά κατατέθηκαν στη διεύθυνση του σχολείου κλειστές προσφορές από 3 ταξιδιωτικά γραφεία:

προσφορεσ γραφειων

Terra-santa travel

LANDMARKS TAILOR-MADE TRAVEL

Vai travel

Υπενθυμίζεται ότι, βάσει της παραγράφου 2 του άρθρου 14 της προαναφερθείσας Υ.Α., η προθεσμία για πιθανές ενστάσεις λήγει την 07/03/2014 και ώρα 12:00, οπότε και θα πρέπει να έχουν υποβληθεί στο γραφείο της Διεύθυνσης του σχολείου.

Σπηλιωτάκης Ευάγγελος