Ανάθεση της εκδρομής της Α' και Β' τάξης του ΠΠΓΗ σε ταξιδιωτικό πρακτορείο.

Σύμφωνα με την Υ.Α. 129287/Γ2/10-11-2011 (Φ.Ε.Κ. 2769, τ.Β΄/2-12-2011), ανακοινώνεται ότι στο Πρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Ηρακλείου κατόπιν της σχετικής προκήρυξης, έγινε η αξιολόγηση των προσφορών από την επιτροπή,η οποία σύμφωνα με την πράξη 8, 14-02-2014, ανάθεσε τη διοργάνωση της εκδρομής της Α΄και Β΄ τάξης στην Μεσσαρά , στο ταξιδιωτικό πρακτορείο Terra-Santa-Travel κρίνοντας την προσφορά  ως:

o   απόλυτα σύμφωνη με τις προϋποθέσεις της σχετικής πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος,

Συνολικά κατατέθηκαν στη διεύθυνση του σχολείου κλειστές προσφορές από 1 ταξιδιωτικό γραφείο: Terra-Santa-Travel

Υπενθυμίζεται ότι, βάσει της παραγράφου 2 του άρθρου 14 της προαναφερθείσας Υ.Α., η προθεσμία για πιθανές ενστάσεις λήγει την 19/02/2012 και ώρα 12:00, οπότε και θα πρέπει να έχουν υποβληθεί στο γραφείο της Διεύθυνσης του σχολείου.

Σπηλιωτάκης Ευάγγελος

Δείτε το επίσημο έγγραφό καθώς και την προσφορά ΕΔΩ.