Ανάθεση της εκδρομής της Γ΄ τάξης του πρότυπου Πειραματικού Γυμνασίου Ηρακλείου σε ταξιδιωτικό πρακτορείο.

Σύμφωνα με την Υ.Α. 129287/Γ2/10-11-2011 (Φ.Ε.Κ. 2769, τ.Β΄/2-12-2011), ανακοινώνεται ότι στο Πρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Ηρακλείου κατόπιν της σχετικής προκήρυξης, έγινε η αξιολόγηση των προσφορών από την επιτροπή,η οποία ανάθεσε τη διοργάνωση της εκδρομής της Γ΄ τάξης στην Πελοπόννησο, στο ταξιδιωτικό πρακτορείο Vaitravelκρίνοντας την προσφορά του τελευταίου ως:

o   απόλυτα σύμφωνη με τις προϋποθέσεις της σχετικής πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος, και

o   την πλέον συμφέρουσα οικονομικά σε σχέση με τις παρεχόμενες υπηρεσίες.

Συνολικά κατατέθηκαν στη διεύθυνση του σχολείου κλειστές προσφορές από 4 ταξιδιωτικά γραφεία:

προσφορές γραφείων

ΚΟΛΧΙΔΑ

LANDMARKS TAILOR-MADE TRAVEL

MELINI

Vai travel

Υπενθυμίζεται ότι, βάσει της παραγράφου 2 του άρθρου 14 της προαναφερθείσας Υ.Α., η προθεσμία για πιθανές ενστάσεις λήγει την 06/03/2012 και ώρα 12:00, οπότε και θα πρέπει να έχουν υποβληθεί στο γραφείο της Διεύθυνσης του σχολείου.

Σπηλιωτάκης Ευάγγελος

Κατεβάστε το επίσημο έγγραφο.